Järjestelytoimikunta

Nimi Puhelin sähköpostiosoite
Pj, kilpailunjohtaja Juhani Eilola 044-5774374 juhani.eilola@kurikanseutu.fi
Vpj, kisaisäntä Aulis Hahtola 044-2827972 aulis.hahtola@netikka.fi
Talous- ja markkinointipäällikkö Leena Ojala leena.ojala@sedu.fi
Majoituspäällikkö Juha Järvenpää
Ravintolapäällikkö Sirpa Hyövälti 040-7393406 sirpa.muori@suomi24.fi
Tiedottaja Juhani Heittola 040-5469950 juhani.heittola@caverion.fi
Tekninen asiantuntija Pauli Anttila pjanttila@gmail.com
Valvoja Pertti Luuri pertti.luuri@netikka.fi
Kartoituspäällikkö Jouni Pikkumäki 040-7392377 jouni.pikkumaki@netikka.fi
Pääratamestari Esa Kuoppala 0400-188099 esa.kuoppala@pp.inet.fi
Tulospalvelupäällikkö Pekka Alanen pekka@rastikurikka.net
Kuulutuspäällikkö Esa Kurki esa.kurki@netikka.fi
Turvallisuuspäällikkö Erkki Aaltonen k.e.aaltonen@netikka.fi
Rakennus-ja huoltopäällikkö Reijo Harju-Säntti reijohs@gmail.com
Lähtö-/vaihtopäällikkö Timo Nurmela timo.nurmela@rastikurikka.net
Liikennepäällikkö Mikko Säntti mikko.santti@luukku.com