Aikataulu

8.00 Kilpailukeskus avautuu
9.30 Lähtöportit avautuvat
9.35 Kilpailujen avaus Lasse Mukkala Kurikan kaupungin valtuuston pj.
9.40 Kisahartaus Juhani Erkkonen kirkkoherra
10.00 Lähtö H21
10.40 Lähtö H20, H18, H16 sekä D16
10.50 Lähtö D21, D20 sekä D18
13.03 Naisten voittajajoukkue maalissa
13.51 Miesten voittajajoukkue maalissa
n. 14.10 Uusintalähtö
n. 14.15 Palkintojenjako
16.00 Maali suljetaan